Naše nabídka

B.L.T.

Sendvič BLT má původ v anglické kuchyni. Dá se považovat za nejpopulárnější sendvič v anglosaských zemích. Název "BLT" odkazuje na tři hlavní ingredience: bacon (slanina), lettuce (hlávkový salát) a tomato (rajče). 

Pro přípravu používáme originální neuzenou anglickou slaninu. 

Avocado & Mozzarella

Avokádo Mozzarella sendvič vznikl z inspirace středomořskou kuchyní, která často využívá avokádo a mozzarellu. Avokádo je známé svou krémovitou texturou a bohatým obsahem zdravých tuků, zatímco mozzarella přidává svou měkkost a lahodnou chuť. Nezaměnitelnou chuť tomuto oblíbenému sendviči dodává i čerstvá bazalka a rajče.

Ham & Cheese Toast

Sendvič Ham and Cheese Toastie se stal oblíbeným jídlem pro svou jednoduchost, chutnou kombinaci šunky a sýra a snadnost přípravy pomocí tosteru nebo grilu. Sendvič Ham and Cheese Toastie má pravděpodobně své kořeny v evropské kuchyni, kde se chléb, šunka a sýr běžně používají v mnoha pokrmech. V oblastech jako Francie nebo Itálie jsou oblíbené variace tohoto sendviče, často nazývané Croque Monsieur nebo Panini.

Loaded Fries

Pěkně nadupané hranolky.

Cheese & Pickle

Sendvič "Cheese and Pickle" má své kořeny v britské kuchyni a je jedním z tradičních sendvičů, který zahrnuje sýr a nakládanou zeleninu, obvykle anglickou nakládanou okurku (Branston Pickle). Historie tohoto sendviče je spojena s tradicí britského občerstvení a chutných kombinací chutí.

Pravý anglický sýr cheddar skvěle doplňuje tuto jednoduchou kombinaci chutí.

Tuna Melt

Sendvič Tuna Melt obsahuje směs tuňákového masa, majonézy, hořčice a dalších dochucovadel a je zasypaný rozpuštěným sýrem Cheddar.

Ploughman

Sendvič Ploughman je inspirován tradičním britským jídlem zvaným Ploughman's Lunch, což je pokrm složený z jednoduchých, tradičních venkovských ingrediencí, které mohou být snězeny i jako chladný oběd. Historie sendviče Ploughman se tedy opírá o historii tohoto klasického venkovského pokrmu.

Najdete v něm šunku, cheddar, pickle a rukolu.

Onion Toastie

Chutný a jednoduchý Onion Toastie kombinuje sladkost karamelizované cibule s bohatostí a krémovostí sýra Cheddar, vše zahřáté a křupavé díky toastování.

Salmon Bagel

Lze říci, že sendvič s lososem na bagelu má své kořeny v židovské kuchyni, zejména v tradicích židovských přistěhovalců z východní Evropy do Spojených států, kde se bagely staly populární součástí jejich stravy. Bagel má původ v Polsku a byl zaveden do Spojených států evropskými židovskými přistěhovalci v průběhu 19. století. Bagel se rychle stal oblíbeným pečivem v USA.

Uzený losos, avokádo, mascarpone, rajče, bazalka.

Bacon & Egg

Sendvič Bacon and Egg, obsahující slaninu a vajíčka, má svůj původ v tradicích anglosaské a americké kuchyně. Tyto dvě ingredience, slanina a vajíčka, jsou běžně používány v tradiční anglosaské snídani, a postupem času byly kombinovány i v sendvičích.